Kam vartojamas Dolmen®?

Skausmas yra nemalonus ir nepatogus pojūtis, kuris dažnai rodo, jog yra problema. Skausmas gali atsirasti staiga ar lėtai, būti ūmus ar lėtinis.

Ūmus skausmas

Ūmus skausmas prasideda staiga ir dažniausiai būna aštrus. Tai gali rodyti ligą ar grėsmę organizmui. Ūmus skausmas gali pasireikšti dėl:

  • nelaimingų atsitikimų;
  • sužeidimų;
  • dantų skausmo;
  • nudegimų ir pjautinių žaizdų.

Ūmus skausmas gali būti nestiprus ir trukti tik kelias minutes arba stiprus ir trukti iki kelių savaičių. Dažniausiai ūmus skausmas trunka tol, kol pašalinama jo priežastis. Negydomas ūmus skausmas gali sukelti lėtinį skausmą, kuris gydomas įvairiais metodais.

„Dolmen®“ (deksketoprofenas) yra efektyvus, greitai veikiantis ir gerai toleruojamas nuskausminamasis vaistas raumenų ar kaulų skausmui malšinti.

Kas yra uždegimas?

Uždegimas yra organizmo reakcija į audinius pažeidžiantį dirgiklį.

Įprasti ūminio uždegimo simptomai yra:

  1. skausmas (dolor);
  2. šiluma ar karštis uždegimo srityje (calor);
  3. odos paraudimas uždegimo srityje (rubor);
  4. patinimas (tumor);
  5. disfunkcija (functio laesa).

Paraudimą ir šilumą sukelia padidėjęs kraujo tekėjimas į uždegimo vietą, o patinimą – iš kraujagyslių išsiskiriantis skystis.

Kai atsiranda uždegimas, iš baltųjų kraujo kūnelių išsiskiriančios medžiagos mažina skausmo receptorių stimuliacijos slenkstį arba jos pačios gali kelti skausmą.

Aukščiau minėti penki simptomai (ypač skausmas) slopina uždegiminės kūno dalies judėjimą, todėl sutrikdoma arba prarandama jos funkcija. 

Dolmen vartojamas simptominiam lengvo ir vidutinio stiprumo ūminiam skausmui, tokiam kaip raumenų ar sąnarių skausmui, skausmingų mėnesinių (dismenorėjos), dantų skausmui malšinti.

Dantų skausmas
 
Skausmingos
mėnesinės
Apatinių
galūnių pažeidimai
Ūmus kelio
skausmas
Ūmus juosmens
skausmas
 
 
ონლაინ შეძენა