Kas yra Dolmen®?

Dolmen® yra nereceptinis uždegimą slopinantis vaistas.

Dolmen® yra greitai veikiantis ir efektyvus nuskausminamasis vaistas, vartojamas simptominiam lengvam ar vidutiniam skausmui (pavyzdžiui, ūmiam raumenų ar sąnarių skausmui) gydyti. 

Vaistinėse galima įsigyti plėvele dengtų tablečių,  granulių geriamajam tirpalui (vandenyje greitai tirpstančių miltelių) ir geriamojo tirpalo paketėliuose Dolmen® formas.Visos vaisto formos parduodamos po 10 vienetų pakuotėje 

Dolmen® (deksketoprofenas) sudėtyje nėra laktozės, kas svarbu, kadangi daugėja jos netoleruojančių jaunų žmonių.

Šių vaistinių preparatų (Dolmen 25 mg granulės geriamajam tirpalui bei Dolmen 25 mg geriamasis tirpalas paketėlyje) sudėtyje yra sacharozės. Šio vaisto vartoti negalima pacientams, turintiems retą paveldimą sutrikimą – fruktozės netoleravimą, gliukozės ir galaktozės malabsorbciją ar sacharozės ir izomaltazės nepakankamumą. Būtina į tai atsižvelgti sergant diabetu.

Dolmen® paprastai yra gerai toleruojamas vaistas

Kurią Dolmen® formą pasirinkti : tabletes, granulės geriamajam tirpalui ar geriamąjį tirpalą paketėliuse?

 

Dolmen® 25 mg N10 plėvele dengtos tabletės.

Dolmen® tabletes vartoti užgeriant pakankamu vandens kiekiu.

Jei skausmas yra ūmus, vartokite tuščiu skrandžiu, bent 30 minučių prieš valgį, taip vaistas greičiau suveiks. 

 

Dolmen® 25 mg N10 granulės geriamajam tirpalui

Visą paketėlio turinį ištirpinkite stiklinėje vandens, kad geriau tirptų, išmaišykite. Gautą tirpalą išgerkite nedelsdami.

Jeigu jaučiate intensyvų skausmą ir norite jį greičiau nuslopinti, gerkite vaistą prieš valgį (ne vėliau kaip 15 min.), nes taip jis lengviau ir greičiau absorbuojamas.

Kaip vartoti „Dolmen®“ (deksketoprofeną)?

Dolmen® greitai absorbuojasi. Vienos tabletės, vieno granulių paketėlyje pakelio arba geriamojo tirpalo paketėlyje  pakanka vartoti kas 8 valandas. 
Nevartokite daugiau kaip 3 tablečių ar 3 geriamojo tirpalo arba granulių geriamajam tirpalui per dieną (3 x 25 mg arba 75 mg per parą).

Jeigu esate vyresni arba sergate inkstų ar kepenų ligomis, iš pradžių vartokite ne daugiau kaip 2 tabletes (2 x 25 mg arba50 mg) per parą.
Prieš vartodami Dolmen® atidžiai perskaitykite informacinį pakuotės lapelį!

Nepageidaujamą poveikį slopina mažiausia veiksminga dozė, suvartota per trumpiausią laiką, kurio reikia simptomams kontroliuoti. Dolmen® tabletės, granulės ir geriamasis tirpalas paketėlyje neskirti ilgalaikiam vartojimui, todėl gydymą reikėtų taikyti tik jaučiant simptomus.

Visada vartokite Dolmen® taip, kaip parašyta informaciniame lapelyje arba rekomendavo gydytojas arba vaistininkas. Jei kyla klausimų dėl vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. 
 

Dolmen vartojamas simptominiam lengvo ir vidutinio stiprumo ūminiam skausmui, tokiam kaip raumenų ar sąnarių skausmui, skausmingų mėnesinių (dismenorėjos), dantų skausmui malšinti.

Dantų skausmas
 
Skausmingos
mėnesinės
Apatinių
galūnių pažeidimai
Ūmus kelio
skausmas
Ūmus juosmens
skausmas
 
 
ონლაინ შეძენა