Kas yra Dolmen?

Dolmen yra nesteroidinis priešuždegiminis vaistas, kurio galima įsigyti be recepto.

Dolmen yra greitai veikiantis ir veiksmingas skausmą malšinantis vaistas, kuriuo simptomiškai gydomas lengvas ir vidutinio stiprumo skausmas, pavyzdžiui, ūmus kaulų ir raumenų skausmas.

Dolmen galima įsigyti vaistinėse plėvele dengtų tablečių ir granulių (vandenyje greitai tirpstančių miltelių) pavidalu. Abiejų formų vaisto parduodama 10 ir 20 vnt. pakuotėmis.

Be to, kadangi vis daugiau jaunų žmonių netoleruoja laktozės, Dolmen sudėtyje nėra laktozės.

Dolmen – gaminamas taikant naujoviškas biotechnologijas.

Kurios formos Dolmen rinktis: tabletes ar granules?

Dolmen 25 mg plėvele dengtos tabletės 10 ir 20 vnt. pakuotėmis

Dolmen tabletes reikia užgerti pakankamu kiekiu vandens.

Tabletes patartina gerti valgant, nes tai padeda mažinti šalutinį poveikį skrandžiui ir žarnynui. Vis dėlto, jei gydotės nuo ūmaus skausmo, tabletes išgerkite nevalgę, likus ne mažiau nei 30 minučių prieš valgį, nes tuomet vaistas suveiks greičiau.

Dolmen 25 mg granulės geriamajam tirpalui 10 ir 20 vnt. pakuotėmis

Visą maišelio turinį reikia supilti į stiklinę vandens ir gerai išmaišyti, kol visiškai ištirps. Paruoštą tirpalą reikia išgerti iš karto, kai ištirpsta granulės.

Jei skausmas labai intensyvus, ir jį reikia greitai numalšinti, maišelio turinį išgerkite nevalgę (likus ne mažiau nei 15 minučių prieš valgį), nes taip vaistas lengviau pasisavinamas.

Kaip vartoti Dolmen?

Kadangi vaistas greitai pasisavinamas ir skausmą malšinantis poveikis trunka 4-6 valandas pakanka kas 8 valandas išgerti po vieną tabletę arba vandenyje ištirpintų vieno maišelio granulių (25 mg).

Bendra paros dozė neturi viršyti 3 tablečių arba 3 granulių maišelių (3x25 mg, t.y. 75 mg per parą).

Jeigu esate senyvo amžiaus (vyresni nei 60 metų) arba sergate inkstų (inkstų nepakankamumas ar lėtinis uždegimas) ar kepenų ligomis (kepenų uždegimas, kepenų cirozė, pageltusi oda), iš pradžių pradėkite vartoti per parą ne daugiau kaip 2 tabletes (50 mg) ir prieš pradėdami vartoti Dolmen, pasikonsultuokite su gydytoju.

Perskaitykite Dolmen pakuotės lapelį!

Dolmen visada vartokite taip, kaip aprašyta pakuotės lapelyje arba kaip nurodė gydytojas ar vaistininkas. Jei abejojate dėl dozavimo, pasitarkite su gydytoju ar vaistininku.

 
 
 
Apatinės
galūnės trauma
Ūmus kelio
skausmas
Ūmus strėnų
skausmas